PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322874}

Transfer

Rendition
7,0 27 334
oceny
7,0 10 1 27334
5,7 3
oceny krytyków
Transfer
powrót do forum filmu Transfer

Mną po prostu zakręciło. Film pokazuje, jak daleko ludzie gotowi są podłożyć głowy pod topór w imię jakiejś sprawy. Winni i niewinni, źli i dobrzy. Motyw z córką szefa wywiadu był chyba najlepszy w całym filmie.

tak, bardzo dobrze wykombinowane. Film wciąga, choć na początku trochę przynudnawy. Potem SUPER

ocenił(a) film na 8

Nobla? Chyba prędzej Oscara :) No ale skoro Obama dostaje Nobla, to może i Transfer też dostanie, za montaż :)

Pozdr.

ocenił(a) film na 7

Mi się kojarzył z SYRIANĄ. Dobrze się ogląda...

ocenił(a) film na 6
Szulfada

Przed chwilą skończyłem oglądać. Ale według mnie nie ma się co zachwycać, owszem film niezły ale nic po za tym. Dobra rola Gyllenhaala, fabuła w porządku. Ale są zgrzyty jak np. Nagle Douglsa ruszyło sumienie i postanawia zaryzykować swoją karierę aby pomóc torturowanemu wydostać się z tego przeklętego kraju. Szczerze przyznam spodziewałem się więcej akcji, strasznie się wynudziłem ale... Film oceniam na 6 czyli niezły można zobaczyć jak to zawsze trzeba znaleźć winnego nawet na siłę choć nie ma się jednoznacznych a właściwie żadnych dowodów.

ocenił(a) film na 7
Rorschach_

więcej akcji
moim zdaniem gdyby pokazano jakieś spektakularne pościgi i strzelaniny to ten niezły film stałby się kiepściutkim filmem akcji
tak przynajmniej zachował realizm, który ze względu na tematykę i przesłanie filmu był elementem niezbędnym
fakt, skruszony agent CIA to trochę naciągane, ale w końcu był to debiutant w torturowaniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones