PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322874}

Transfer

Rendition
7,0 27 331
ocen
7,0 10 1 27331
5,7 3
oceny krytyków
Transfer
powrót do forum filmu Transfer

Chciałoby się filmu pełną gęba ze starciem za i przeciw stosowania szczególnych metod przesłuchań, roli służb specjalnych w dzisiejszym świecie, gdzie w ustach antagonistów, padałby kapitalne kwestie, byłoby napięcie i dramat, a z kolei sama historia mogłaby prowokować to jedną stronę, to drugą w zależności od nowych dowodów, niewinna ofiara, czy groźny terrorysta ?

Życie napisało też do filmu gorzki epilog - pytając, czy cena jaką płacił np Egipt za rządów Mubaraka nie była po prostu najmniejszą z możliwych, a ideał praw człowieka w dzisiejszym świecie jest mrzonką, która nie może się ziścić.

ocenił(a) film na 6
hagen_filmweb

Gdy oglądałam film również odniosłam wrażenie, że oglądam film mocno zaangażowany politycznie, a niektóre sceny i postacie były jak z filmu propagandowego. Właśnie poczyniłam wpis na blog zapraszam: http://filmowymelanz.blogspot.pt/2013/11/recenzja-transfer.html

rybkasia

Polityka, polityką, ale tu chyba prostackie przesłanie i moralizowanie zabiło film, nie mogę się zgodzić z tym, że film trzyma w napięciu, bo od połowy napięcie spada, a całość akcji kręci się wokół uwolnienia nieszczęsnego delikwenta z rąk egipskiej bezpieki i właściwie jest to od pewnego momentu dzieło jak ulotka Human Right Watch czy Ai, a nie pełnowymiarowy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones