PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322874}

Transfer

Rendition
7,0 27 335
ocen
7,0 10 1 27335
5,7 3
oceny krytyków
Transfer
powrót do forum filmu Transfer

jak wiadomo watek wieznia i corki bosa policji dzieja sie w roznym czasie
1.jak sie okazuje w koncowce, corka ginie razem z chlopakiem-zamachowcem podczas nieudanego zamachu na swojego ojca, zamachu, ktory rozpoczyna cala historie
2.ojciec-boss policji dociera do babci chlopaka-zamachowca, ktora mowi mu, ze jej wnuk zginal 6 dni temu
3. dociera do niej po tym, jak jego podwladni znajduja zdjecie corki z chlopakiem-zamachowcem na komorce przyjaciela chlopaka-zamachowca
4. przyjaciela, ktorego zgarneli podczas oblawy na szkole, kiedy to corka i chlopak-zamachowiec jeszcze zyli

troche bezsensowny jest wiec fakt, ze znalezienie zdjecia na komorce zajelo policji prawie tydzien

leeluk

witam
chyba niezbyt uważnie oglądałeś(aś) film
ad1 tutaj nie trzeba nic wyjaśniać
ad2 wnuk zginął 6 dni temu - zgadza się ale ten wnuk który zginął ma brata - chłopak z którym związana jest córka szefa policji,
ad3 znajdują zdjęcie na komórce przyjaciela złapanego podczas obławy przed szykowaniem się do manifestacji
ad4 zgadza się żyli jeszcze ponieważ uciekli do kryjówki w której "bossowie" nakazali zorganizować zamordowanie szefa policji, właśnie chłopakowi którego brat zginął tydzień wcześniej(miał motyw aby zabić szefa policji- doprowadził do zabicia brata, do aresztowania przyjaciela , a także nie zgadzał się na spotykanie córki z nim)
nie wiem też dlaczego uważasz że szukali tydzień czasu zdjęcia na komórce , a może tym razem ja coś przeoczyłem


leeluk

Omara zgarnęli przy okazji dużej łapanki, która nie była powiązana z poszukiwaniem córki Fawala, przesłuchiwała go inna służba policyjna, itd., więc mnie to zupełnie nie dziwi, że dopiero po tygodniu "odnaleźli" to zdjęcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones