PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322874}

Transfer

Rendition
7,0 27 334
oceny
7,0 10 1 27334
5,7 3
oceny krytyków
Transfer
powrót do forum filmu Transfer

Potrzebuję na gwałt:))

To co on powiedział, mniej więcej: jak nie ma żony za co bić to ona wie za co...

błagam, bardzo się przydałoby:))

ocenił(a) film na 6
Miki_39

Bij żonę codziennie. Jeśli nie wiesz, za co, nie szkodzi, ona będzie wiedziała. ;D

betweenskyandhell

Dokładnie to było tak: Bij swoją żonę codziennie, jeśli nie wiesz za co, ona wie. Ale nie popieram;)

ladydiamond_2

"Bij żonę codziennie, jeśli ty nie wiesz dlaczego, ona wie."

grreebo

hehe, właśnie wróciłem z kina ale nie wiem jak było na serio. grunt że było zabawne...

_michal_

A co jest zabawnego w biciu własnej żony czy jakiejkolwiek innej kobiety?

Rogue_5

Nie nooo... jakiś klapsik tam gdzie lubi, to jest nawet miłe :P

ocenił(a) film na 7
Bar_Abbas

Nie powiem aby to była szybka odpowiedź na pytanie ale jak czytam poprzednie to wytrzymać nie mogę. W polskim tłumaczeniu było: "bij żonę codziennie, ona będzie wiedziała za co". Te łumaczenie chociaż nie koli po oczach stylistyką.

Kalvis

No proszę, znalazł się polonista:P TO tłumaczenie i KOLE po oczach, choć i tak nie uważam, by było to odpowiednio użyte;) Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 6
bombakp

Albo "kole w oczy", albo "wali po oczach". Wtedy to by już było idealnie. ;-)

ocenił(a) film na 7
Klee

Heh. Ale gafa :) Polonistą nie jestem jak widzicie ale mam pamięć słuchową i czasem mi po prostu coś nie brzmi.

ocenił(a) film na 6
Kalvis

E tam, zaraz gafa. Jest forum, jest współpraca. :-)

Kalvis

E tam, gafa nie gafa...dobrze czasem coś takiego zrobić, później łatwiej zapamiętać takie rzeczy, ja lubię gdy mi ktoś zwraca uwagę, bo wtedy się uczę:D Pozdrawiam!;) Och...ale OffTopic;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones